O nás

Vitajte na stránkach cestovnej agentúry ibis!

Naša cestovná agentúra bola založená v roku 1991. Oslavujeme 25 rokov činnosti !!!!

Ale v cestovnom ruchu robíme vlastne celý život.

A stále nás to baví!

Naša ponuka služieb cestovného ruchu sa rokmi profilovala, v súčasnosti reagujeme na požiadavky klientov tým, že ponúkame:

 • Širokú škálu ZÁJAZDOV k moru vrátane exotiky... Už aj online!
 • LETENKY – vrátane tých od nízkonákladových aerolínií,
 • JAZYKOVÉ KURZY A POBYTY,
 • Poznávacie zájazdy a okruhy
 • Poistenie
 • Hotelové rezervácie
 1. ZÁJAZDY takmer všetkých renomovaných tour-operátorov na Slovensku, Českej Republike, Rakúsku a v Nemecku. Odlety sú teda nielen zo Slovenska, ale aj z Viedne a z Prahy. Vďaka tejto rokmi osvedčenej spolupráci Vám môžeme ponúknuť pestrú paletu zahraničných a domácich zájazdov. Či je leto, či zima, kúpanie v mori Vám vždy nájdeme!

 2. Lietame po celom svete, náš profesionálny rezervačný systém umožňuje pohodlné kombinácie letov a vybrať si vopred stravu a či miesto v lietadle. V prípade nízkonákladových liniek ako je Ryanair alebo Wizzair, si poplatok za online check-in neúčtujeme.

  LETENKY = Rezervačný formulár na letenky. Skúste si sami nájsť vhodnú letenku na našich stránkach!

 3. V roku 1998 sme našu ponuku rozšírili o JAZYKOVÉ KURZY/POBYTY na špecializovaných jazykových školách na celom svete. Veľká Británia, Írsko, USA, Kanada, Austrália, Španielsko, Malta, Taliansko... Učíte sa jazyk tam, kde sa ním hovorí, stretnete sa s ľuďmi z celého sveta a bývate v rodine. Priamy kontakt s partnermi v zahraničí zaručuje serióznosť a možnosť výberu rôznych typov kurzov.

 4. Cestujte a sPOZNÁVAJTE! Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí pripravujú dokonalé okruhy a majú v organizácii „poznávačiek“ roky praxe: Turancar (vrátane autobusových okruhov), Pax Travel, Bubo, Firotour, Seneca (aj pútnické zájazdy), Čedok, America Tours.

 5. UNION je poisťovňa, s ktorou spolupracujeme od samého začiatku. Nemáme dôvod meniť! Ponúka vysoké krytie a cenovo dostupné poistenie liečebných nákladov v zahraničí a storna služieb vrátane leteniek.

 6. HOTELY!!! Ubytovanie vieme zabezpečiť kdekoľvek na svete cez špičkový rezervačný systém. Rezervácie nezáväzne/grátis možné aj pól roka dopredu.

To však nie je všetko, naše ďalšie aktivity obsahujú predaj:

 • VLAKU REGIOJET do Prahy + autobusových lístkov STUDENT AGENCY vrámci Európy,
 • trajektov na rôzne linky,
 • kariet Mládeže EURO 26
 • POBYTY šité na mieru pre podnikateľské subjekty a dobrodružných cestovateľov

NOVINKA! NEWS! Zahájili sme predaj vstupeniek a lístkov PREDPREDAJ + TICKETART na koncerty, divadlá a iné kultúrne podujatia na SK a v Čechách. Divadlá a opery v Prahe? Môže byť a ešte oveľa viac cez náš nový rezervačný systém. Poďte sa s nami kultúrne vyžiť!

 

Naši partneri:  Hydrotour, Firotour, Kartago Tours, Aeolus, Turancar, Globtour, Hechter Slovakia, Seneca Tours, Fifo, Bubo, Pax travel, Eso, Exim Tours, Canaria Travel, Vítkovice Tours, Settour, Čedok, America Tours.

 

A ešte do štatistiky:

3 najpopulárnejšie destinácie 2016 pre našich klientov:

 letné zájazdy k moru: Grécko (Rhodos, Kréta, Korfu)

zimné pobyty: Tirolsko / Rakúsko,

slovenské leto: Bardejovské kúpele

poznávacie zájazdy: Paríž, Rím, Londýn

letenky: New York, Paríž, Sydney

jazykové kurzy v zahraničí: Londýn, Paríž, Malta

vlaky: Regiojet do Prahy

 

O cestovnej agentúre ibis