Otium Eco Club Side, Turecko, Turecká riviéra, Manavgat, 25.6.2018, All inclusive
Otium Eco Club Side
Termín:
25.6.2018 – 2.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:62087286
od 1 048 € Konečná cena
500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Otium Eco Club
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Hotel
Hotel Otium Eco Club
Prehľad
POLOHA: 

Hotelový komplex sa nachádza v krásnej záhrade priamo pri jazere Titreyengol, len 450 metrov od kamienkovej pláže, ktorá je ľahko prístupná s bezplatnou kyvadlovou dopravou. Side, nákupné a zábavné možnosti sú od hotela vzdialené približne 7 km.

VYBAVENIE: 

Hotelový komplex je vhodý pre rodiny s detmi, skladá sa z niekoľkých budov a dokopy svojim hosťom ponúka 426 izieb. V hoteli sa nachádza rerecpcia s posedením, internet (za poplatok), Wi-Fi (zadarmo), hlavná reštaurácia s vonkajšou terasou, 2 reštaurácie à la carte, bary, diskotéka, TV miestnosť, obchody a wellness centrum s kaderníctvom. V krásnom  park nájdete slnečnú terasu, snack bar pri bazéne, ,pre deti je tu bazén s 3 šmykľavkami. Dáždniky, lehátka a uteráky pri bazéne a na pláži zadarmo. 

IZBY: 

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitnou TV, Wi-Fi (zadarmo), telefón, minibar, izbový servis (za poplatok), klimatizácia (individuálne regulovaná) a balkónom alebo terasou.Šport Voľnočasové aktivity: 

2 tenisové kurty, stolný tenis, šípky, mini golf, mini futbal, gymnastika, plážový volejbal, basketbal, lukostreľba, jazda na bicykli, posilňovňa, vírivka, sauna a hammam. Denné a večerné animácie, pestrý zábavný program s hrami, hudbu a večernou zábavou. Za poplatok: kúpeľné procedúry vo wellness centre, tenisové lekcie, požičovňa vybavenia, hracia miestnosť, biliard, požičovňa bicyklov a vodné športy na pláži.

Deti: 

Veľký detský klub s lunaparkom (lunapark za poplatok), detské ihrisko, trampolína, detský bazén, detská reštaurácia, kino pre deti, mini diskotéka, miniklub 4-12 rokov, v sezóne aj tínedžersky klub 12-16 rokov. 

ALL-INCLUSIVE: 

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie po celý deň, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, polnočné občerstvenie a polievky. 

Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 10: 00-24: 00 hodín, nealkoholické nápoje, víno a pivo v disco až do 02:00 (dovážané nápoje, čerstvé džúsy a kávy sú za poplatok). 

Minibar na izbe nechýba, je denne dopĺňaný s nealkoholickými nápojmi a vodou
Izby
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Otium Eco Club Side