Mariant Superior, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, S'Illot, 29.9.2018, All inclusive
Mariant Superior
LM
Termín:
29.9.2018 – 6.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58956574
od 538 € Konečná cena

Poloha

Na kľudnejšom mieste medzi letoviskami S'Illot a Sa Coma. Centrum letoviska S'Illot cca 600 m. V blízkosti niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Pobrežná promenáda spájajúca letoviska S'Illot a Sa Coma cca 100 m.

Vybavenie

194 izieb, 2 budovy. Hlavná budova (5 poschodí), vstupná hala s recepciou, trezor za poplatok, výťahy, spoločenská miestnosť s TV / sat., Reštaurácia, bar s terasou, vonkajší bazén a terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor za poplatok, balkón. DRP: pozri DR, bez klimatizácie, 1. poschodie, výhľad do ulice. SR: pozri DR, sušič vlasov oproti kauciu (na vyžiadanie), trezor za poplatok iba na recepcii, zvýšené prízemie, výhľad do ulice. DRS: pozri DR, zrenovované, vyššie poschodie, zodpovedá kategórii ****. DRDS: pozri DRS, vedľajšia budova; všetky služby, stravovanie a all inclusive v hlavnej budove hotela Mariant. SRDs: pozri DRDS, výhľad na ulici.
Stravovanie

Pozri program all inclusive. Možnosť dokúpenia programu all inclusive plus (izby DRS v cene).

Zábava

Príležitostne večerné zábavný program.

Pláž

Malá piesočná pláž cca 300 m. Dlhá prírodná pláž Sa Coma s pozvoľným vstupom do mora cca 10 minút chôdze. Lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport
Zadarmo: malé fitness, stolný tenis. Za poplatok: biliard a malé wellness centrum v blízkom hoteli Mariant Park (vnútorný bazén, turecké kúpele, fitness), 18 jamkové golfové ihrisko Pula Golf cca 10 km, Canyamel Golf cca 17 km.
Deti

Detský bazén, detské ihrisko (cez ulicu), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive

Program All Inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký dopoludňajšie a popoludňajšie snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a zmrzlina Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-22.30 hod.)

Program all inclusive plus (služby naviac)

Trezor na recepcii zadarmo Rozšírená ponuka zmrzliny Rozšírená ponuka alkoholických nápojov a kokteilov (10.00-22.30 hod.)
Zajímavosti

Klienti ubytovaní v DRS, SRDs, DRDS zodpovedajúcej kategórii **** (Mariant Superior) využívajú služieb hotela Mariant ***.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Maestro (platby iba vyšších čiastok).

Odkaz
Http://www.hotelmariant.com
Handicap

Na vyžiadanie niekoľko DRS čiastočne prispôsobených pre handicapovaných klientov (kúpeľne majú vaňu). Bezbariérový pohyb v areáli hotela, vstup do bazéna nie je špeciálne upravený.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik, WiFi na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRS / DRDS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Jednoposteľová izba (SRDs): 1 dospelý Dieťa do 15 rokov
Informácie o lete
Odlet: 29. 9. 12:00
Návrat: 6. 10. 17:55
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Mariant Superior