Vyhľadávanie zájazdov
Mariant Superior - Španielsko - Španielsko ostrovy - Baleáry - Mallorca - S'Illot
Mariant Superior
Doprava:
letecky
Letisko:
Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

Poloha

Na kľudnejšom mieste medzi letoviskami S'Illot a Sa Coma. Centrum letoviska S'Illot cca 600 m. V blízkosti niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Pobrežná promenáda spájajúca letoviska S'Illot a Sa Coma cca 100 m.

Vybavenie

194 izieb, 2 budovy. Hlavná budova (5 poschodí), vstupná hala s recepciou, trezor za poplatok, výťahy, spoločenská miestnosť s TV / sat., Reštaurácia, bar s terasou, vonkajší bazén a terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, telefón, TV / sat., Trezor za poplatok, balkón. DRP: pozri DR, bez klimatizácie, 1. poschodie, výhľad do ulice. SR: pozri DR, sušič vlasov oproti kauciu (na vyžiadanie), trezor za poplatok iba na recepcii, zvýšené prízemie, výhľad do ulice. DRS: pozri DR, zrenovované, vyššie poschodie, zodpovedá kategórii ****. DRDS: pozri DRS, vedľajšia budova; všetky služby, stravovanie a all inclusive v hlavnej budove hotela Mariant. SRDs: pozri DRDS, výhľad na ulici.
Stravovanie

Pozri program all inclusive. Možnosť dokúpenia programu all inclusive plus (izby DRS v cene).

Zábava

Príležitostne večerné zábavný program.

Pláž

Malá piesočná pláž cca 300 m. Dlhá prírodná pláž Sa Coma s pozvoľným vstupom do mora cca 10 minút chôdze. Lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport
Zadarmo: malé fitness, stolný tenis. Za poplatok: biliard a malé wellness centrum v blízkom hoteli Mariant Park (vnútorný bazén, turecké kúpele, fitness), 18 jamkové golfové ihrisko Pula Golf cca 10 km, Canyamel Golf cca 17 km.
Deti

Detský bazén, detské ihrisko (cez ulicu), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive

Program All Inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Ľahký dopoludňajšie a popoludňajšie snack Popoludňajšia káva, čaj, zákusok a zmrzlina Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00-22.30 hod.)

Program all inclusive plus (služby naviac)

Trezor na recepcii zadarmo Rozšírená ponuka zmrzliny Rozšírená ponuka alkoholických nápojov a kokteilov (10.00-22.30 hod.)
Zajímavosti

Klienti ubytovaní v DRS, SRDs, DRDS zodpovedajúcej kategórii **** (Mariant Superior) využívajú služieb hotela Mariant ***.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Maestro (platby iba vyšších čiastok).

Odkaz
Http://www.hotelmariant.com
Handicap

Na vyžiadanie niekoľko DRS čiastočne prispôsobených pre handicapovaných klientov (kúpeľne majú vaňu). Bezbariérový pohyb v areáli hotela, vstup do bazéna nie je špeciálne upravený.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik, WiFi na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRS / DRDS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa Jednoposteľová izba (SRDs): 1 dospelý Dieťa do 15 rokov

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Mariant Superior