Lakitira Suites, Grécko, Grécko ostrovy, Kos, Kardamena, 26.5.2018, Polpenzia
Lakitira Suites
LM
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59699303
676 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Poloha

V pokojnej časti cca 4 km od centra strediska Kardamena, kde sa nachádza veľa barov, obchodov, reštaurácií a prístav. Hlavné mesto ostrova cca 35 km.

Vybavenie

Hlavná budova, niekoľko menších dvojposchodových budov, recepcia, reštaurácia, bary, TV miestnosť. Vonku bazén, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie
DR: kúpeľňa / WC (fén, župany), individuálna klimatizácia, LCD TV / sat., Trezor, set na prípravu kávy a čaju, minichladnička, balkón alebo terasa. FR: pozri DR, 2 oddelené miestnosti. SU1: pozri DR, 1 spálňa, typu mezonet. SU2: pozri DR, 2 spálne, typu mezonet.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu.

Zábava

V centre (3 km) strediska Kardamena množstvo barov, obchodov, reštaurácií a taverien.

Pláž

200 m od piesočnatej pláže, lehátka, slnečníky a osušky zdarma. Ďalej potom v dochádzkové vzdialenosti (cca 700 m) preslávená pláž Helona Beach.

Šport
Zadarmo: multifunkčné športové ihrisko na tenis, volejbal, futbal.
Deti

Priestranný detský bazén, detské ihrisko so šmýkačkou. Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Platobné karty

EC / MC, VISA.

Odkaz
Http://www.lakitira.com
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.
Poznámka

Oficiálne trieda: De Luxe (*****)

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Suite s 1 spálňou (SU1): 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí Suite s 2 spálňami (SU2): 4 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + 3 deti / 2 dospelí + 4 deti / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 26. 5. 3:10
Návrat: 2. 6. 9:35
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Lakitira Suites