Hotel & Spa Ferrer Janeiro, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Can Picafort, 18.5.2019, Raňajky
Hotel & Spa Ferrer Janeiro
FM
Termín:
18.5.2019 – 25.5.2019
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:64811017
od 518 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Ferrer Janeiro & Spa
Kategória hotela: ****
Poloha

V pokojnej časti na okraji letoviska C'an Picafort na severe ostrova, v blízkosti prírodnej rezervácie Son Real s piesočnými dunami a borovicovými hájmi. Centrum C'an Picafort so športovým prístavom cca 1,5 km. V okolí hotela možnosti drobných nákupov a niekoľko barov. Autobusová zastávka cca 50 m.

Vybavenie

211 izieb, 2 budovy, 5 poschodí, vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácia s terasou, bar s TV / sat. Vonku bazén, jacuzzi, olympijský bazén (dĺžka 25 m), bar, terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma, osušky za poplatok.

Ubytovanie
DRS / SR: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV / sat., Chladnička, trezor za poplatok, telefón, balkón. DRP: pozri DRS, bez balkóna. DRPVS: pozri DRS, výhľad na bazén. DRSVS: pozri DRS, výhľad na more. AP: pozri DR, vedľajšia budova oddelená cestou, obývacia izba s kuchynským kútom a oddelenou spálňou.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu. Možnosť dokúpenia večere formou bufetu, programu all inclusive alebo programu all inclusive plus. Pri večeri požadované formálne oblečenie.

Zábava

Bohatý športovo animačný program počas dňa a pravidelne večerný animačný program spoločný pre hotely Ferrer Concord a Ferrer Janeiro.

Pláž

Menšia piesočná pláž San Baule s pozvoľným vstupom do mora cca 80 m. Dlhá piesočná pláž C'an Picafort cca 2 km. Lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport
Zadarmo: fitness. Za poplatok: biliard, úschovňa a servisné miestnosť pre bicykle, golfové ihriská Alcanada a Pollensa cca 25 km.
Deti

Bazén, ihrisko, animácie, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive

Program all inclusive

Raňajky, obed a večera formou bufetu Studený snack (10.15-11.30 a 21.00-24.00 hod.) Ľahký snack, káva, čaj, zmrzlina a zákusok (24 hodín denne) Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30-24.00 hod.) Vybrané nealkoholické nápoje (00.00-10.30 hod.)

Program all inclusive plus (služby naviac)

Možnosť čerpania programu all inclusive v hoteli Ferrer Concord
Platobné karty

VISA, EC / MC, Maestro.

Odkaz
Http://www. ferrerhotels.com
Wellnes
Spa centrum Ferrer Vital Spa Vstup od 16 rokov Zadarmo: vnútorný vyhrievaný bazén s tryskami, hydromasážne sprchy, turecké kúpele, sauna Za poplatok: masáže a skrášľujúce procedúry (zľava 25% pre hotelových hostí)
Internet
Zadarmo: WiFi v bare. Za poplatok: internetový kútik, WiFi na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRP / DRS / DRPVS / DRSVS): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Jednoposteľová izba (SR): 1 dospelý Apartmán (AP): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Dieťa do 15 rokov
Informácie o lete
Odlet: 18. 5.
Návrat: 25. 5.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Hotel & Spa Ferrer Janeiro