Concorde Moreen Beach Resort & Spa, Egypt, Marsa Alam, 25.6.2018, All inclusive

Concorde Moreen Beach Resort & Spa starstarstarstarstar

Concorde Moreen Beach Resort & Spa
LM
Termín:
25.6.2018 – 2.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59939750
od 613 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness

Poloha

V krásné zahradě přímo u dlouhé písečné pláže cca 26 km jižně od letiště. Městečko Marsa Alam je vzdáleno asi 42 km, vyhlášená pláž Abu Dabbab necelých 6 km.

Vybavenie

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace `a la carte, lobby bar, konferenční místnost, pasáž s obchody. Venku 2 bazény (v zimě 1 s možností vyhřívání), 2 bazény pro děti (v zimě 1 s možností vyhřívání), terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytovanie
DR/DRP: koupelna, WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor zdarma, minilednička, telefon, TV/sat., set na přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. DRSV: viz DR, výhled na moře. DRBF: viz DR, nejblíže k moři. FR: viz DR, oddělená ložnice.

 

Stravovanie

viz popis programu All inclusive

Zábava

Animační program pro děti a dospělé

Pláž

Písečná pláž se vstupem do moře přes korál se nachází přímo u hotelu (k dispozici molo), pro vstup do moře doporučujeme obuv. Lehátka
a slunečníky zdarma, bar v blízkosti pláže.

Deti

Dětské židličky v restauraci, dětský klub, dětské hřiště, dětský bazén, dětská postýlka zdarma.

All inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.) Zmrzlina Občerstvení během dne
Handicap

Na vyžádání k dispozici několik bezbariérových pokojů.

Wellnes

Moderně zařízené spa centrum

Za poplatek: různé druhy zábalů, masáže, relaxační balíčky, turecké lázně, parní lázně, sauna, jacuzzi, kosmetický salon
Internet

Zdarma: WiFi v celém areálu, internetový koutek.

Maximálna obsadenosť
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRP/DRSV/DRBF): 3 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Rodinný pokoj (FR): 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti Dítě do 14 let

 

Informácie o lete
Odlet: 25. 6. 3:10
Návrat: 2. 7. 12:40
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Concorde Moreen Beach Resort & Spa