Bin Majid Beach Resort, Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, 26.5.2018, All inclusive
Bin Majid Beach Resort
Termín:
Načítavam ... 26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58544210
1 168 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi


Kategória hotela: ***
V skratke o hoteli

Hotel Bin Majid Beach Resort je obklopený tropickou záhradou a je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, vyhovie však aj párom alebo skupinám priateľov.

Poloha

Hotel Bin Majid Beach Resort sa nachádza priamo na 800 m dlhej súkromnej pláži s bielym pieskom. Medzinárodné letisko v Dubaji je vzdialené 75 km. Od centra Ras Al Khaimah je hotel vzdialený 25 km. Neďaleko sa nachádza nákupné centrum Al Hamra Mall a centrum mesta je vzdialené asi 10 minút jazdy.

Dĺžka transferu

60

Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava s odletom z Bratislavy alebo Viedne.

Vybavenie

HOTEL

Hostia môžu v hoteli Bin Majid Beach Resort využívať menší supermarket. Dvakrát do týždňa premáva zdarma shuttle bus do nákupného centra v Ras Al Khaimah. Do nákupného centra Dubai Mall premáva shuttle bus za poplatok vo výške 150 AED za osobu. Pripojenie na internet je v celom areáli za poplatok, iba v lobby je Wi-Fi zdarma.

 

REŠTAURÁCIE

V hoteli je hlavná reštaurácia Oasis, ktorá ponúka medzinárodné jedlá. Pripravených je tiež niekoľko barov – Zulu bar s panoramatickým výhľadom, plážový bar Coconut Grove Beach, bar Cabana, ktorý je situovaný v záhrade. Al Nakhell Coffee Shop s vodnými fajkami je miesto, kde sa konajú večerné animácie, vystúpenia brušných tanečníc.

 

BAZÉNY

Pri bazénovom komplexe s tromi bazénmi sa nachádza pool bar Waikiki.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu využiť fitnes centrum, tenis počas dňa a zahrať si plážový volejbal.

 

WELLNESS & SPA

Hotel má vlastné wellness centrum, v ktorom je pre hostí zdarma sauna. Spa centrum ponúka širokú škálu procedúr a služieb, vrátane špeciálneho ošetrenia tváre, masáží a marockého kúpeľa. Služby Spa centra sú za poplatok.

Ubytovanie

Hotel má 253 vkusne zariadených cabanas a chalets. Dovolenku v Spojených arabských emirátoch v hoteli Bin Majid Beach Resort strávite v izbách typu Deluxe Chalet, ktoré sú vybavené kúpeľňou, minibarom (pivo a vybrané soft drinky v cene, dopĺňa sa priebežne), LCD TV, telefónom, trezorom. Dve fľaše vody sú denne dopĺňané zdarma. Wi-Fi pripojenie je za poplatok.

Stravovanie

Hotel Bin Majid Beach Resort ponúka hosťom služby all inclusive.

All inclusive
Raňajky, obedy, večere a možnosť neskorej večere.Snacky medzi jedlami sa podávajú v čase od 10:00 – 23:00 hod.Nealkoholické nápoje, džúsy, soft drinky, voda, káva, čaj, koktejly.Z vybraných alkoholických nápojov sú v ponuke víno, pivo, vodka, gin, tequila, whiskey.

 

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.

Pre deti

Hotel Bin Majid Beach Resort má pre deti pripravený detský bazén, detské ihrisko, detské postieľky, detské stoličky. So zvieratkami sa stretnú v minizoo. Tínedžerom je určená herňa s konzolami XBox a Playstation, stolný futbal. Opatrovanie detí je za poplatok.

Služby v cene

V cene je letecká doprava z Bratislavy alebo Viedne, transfery letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s all inclusive, služby česky alebo slovensky hovoriaceho delegáta.

Povinné doplatky

Servisné poplatky sú vo výške 330 EUR na osobu. Po príchode do hotela sa na recepcii platí miestna taxa. Ak v hoteli strávite Silvester, je nutný doplatok za gala večer vo výške 80 EUR za dospelú osobu a 40 EUR za dieťa od 4 – 19,99 rokov.

Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú k dispozícii za doplatok.

Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu. Poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte. Cena letenky je kalkulovaná v základnej tarifnej triede, vyššie triedy sú za doplatok.

Oficiálne hodnotenie
****
Pláž
***+
Pre deti
***
Kvalita služieb
***
Miesto pobytu
****

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Bin Majid Beach Resort