Beach Club Doganay, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Konakli, 26.5.2018, Ultra all inclusive
Beach Club Doganay
FM
Termín:
26.5.2018 – 10.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:15 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Ultra all inclusive
Číslo termínu:63796554
1 041 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Doganay Beach Club
Poloha

Cca 7 km od centra Alanye.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou, spoločenský kút s TV, hlavná reštaurácia, reštaurácia `a la carte, lobby bar, Amphi bar, konferenčná sála, kaderníctvo, obchodíky. V záhrade relaxačný bazén, bazén s tobogánom a šmykľavkami, detský bazén, bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami, slnečníkmi a matracmi zdarma, osušky oproti kauciu.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, sušič vlasov, klimatizácia (individuálne), telefón, trezor, minibar, TV / sat., Varná kanvica a balkón.

FR: pozri DR, oddelená spálňa.

Stravovanie

Pozri program ultra all inclusive.

Zábava

Denné i večerné animačné programy, herňa, amfiteáter, nočná show, tematické večery, diskotéka.

Pláž

Piesočná pláž s okruhliakmi cca 180 m od hotela (oddelená pobrežnou komunikáciou, prístup privátnym podchodom), lehátka a slnečníky zdarma, bar na pláži, sprchy a WC.

Šport
Zadarmo: aerobik, volejbal, basketbal, futbal, vodné pólo, tenis (osvetlenie a vybavenie za poplatok), šípky, stolný tenis, fitness. Za poplatok: biliard, vodné športy na pláži.
Deti

Detský bazén, vodné šmykľavky, ihrisko, miniklub (4-12 rokov), minidisko, detský bufet.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Možnosť večere v reštaurácii a la carte (nutná objednávka vopred, 1x za pobyt) Rozlievané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby + niektoré importované nápoje (24 hod. Denne) Popoludňajšia káva, čaj a zákusok Ľahký snack počas dňa, polnočná polievka Minibar denne doplňovaný nealkoholický nápojmi
Platobné karty

VISA, MC.

Handicap

5 izieb plne prispôsobených pre handicapovaných klientov.

Wellnes

Hotelové spa centrum

Salón krásy, sauna, turecké kúpele, rôzne druhy masáží

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby. Za poplatok: internetový kútik.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Rodinná izba (FR): 2 dospelí + 2 deti / 3 dospelí + 1 dieťa dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 26. 5. 19:50
Návrat: 10. 6. 2:50
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Beach Club Doganay