Asteras Resort, Grécko, Grécko ostrovy, Kos, Kardamena, 26.5.2018, All inclusive
Asteras Resort
LM
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59248744
537 € Konečná cena
250 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Poloha

Pokojné miesto, pešia dostupnosť živého centra mestečka Kardamena s množstvom reštaurácií, barov, obchodov as prístavom (2 km, cca 15 minút pešo).

Vybavenie

Hlavná budova a priľahlé budovy v záhrade, recepcia, reštaurácia, bar, minimarket. Vonku bazén s oddelenou časťou pre deti vrátane 2 veľkých tobogánov, terasa na opaľovanie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie
DR / DRP: kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia (zdarma 1. 6. - 30. 9.), telefón, TV / sat., Trezor za poplatok, minichladnička, balkón alebo terasa. FR: pozri DR, 1 miestnosť, priestrannejšie, poschodová posteľ pre deti.
Stravovanie

Pozri program all inclusive.

Zábava

V centre letoviska množstvo reštaurácií, taverien, barov a obchodíkov, prístav, odkiaľ vyplávajú lode na blízky sopečný ostrov Nissyros.

Pláž

Piesočná pláž cca 150 m od hotela, pri vstupe do vody jemné kamienky. Lehátka a slnečníky za poplatok, osušky proti kauciu.

Šport
Zadarmo: plážový volejbal, šípky, stolný tenis a tenis. Za poplatok: vodné športy na pláži.
Deti

Detský bazén, 2 tobogany pri bazéne, ihrisko, miniklub (4-12 rokov). Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky formou bufetu (07.30-10.00 hod.) Obed formou bufetu (12.30-14.00 hod.) Večere formou bufetu (19.00-21.30 hod.) Popoludňajšia káva a čaj (16.00-17.00 hod.) Snack (11.00-12.00, 14.30-16.00 hod.) Vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00-22.00 hod.) Zmrzlina pre deti (14.00-16.00 hod.)
Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.asteras-resort.gr/
Internet

Zadarmo: WiFi v lobby.

Poznámka

Oficiálne trieda: A (****)

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRP): 3 dospelí / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Rodinná izba (FR): 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 13 rokov
Informácie o lete
Odlet: 26. 5. 3:10
Návrat: 2. 6. 9:35
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Asteras Resort