Abora Catarina, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, 26.5.2018, All inclusive
Abora Catarina
FM
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59033934
1 018 € Konečná cena
800 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Abora Catarina Hotel by Lopesan
Popis
Príjemný hotel vyššej kategórie v pokojnej polohe, ale zároveň v dosahu živého centra Playa del Inglés a známych piesočných dún Maspalomas je vhodný pre všetkých skupiny klientov bez rozdielu veku.
Poloha
Hotel sa nachádza v kľudnejšej časti obľúbeného strediska Playa del Inglés v blízkosti piesočných dún Maspalomas. Neďaleko hotela sa nachádza nákupne a zábavne centrum Cita. Transfer z letiska cca 40 minút.
Vybavenie
Päťposchodový hotel s celkovým počtom 402 izieb disponuje priestrannou vstupnou halou s recepciou, reštauráciou, reštauráciou a la carte, 2 barmi, kaviarňou a kaderníctvom. Súčasťou vonkajšieho vybavenia sú 2 bazény (jeden s možnosťou klimatizácie/vyhrievania), vírivka a terasa so slnečníkmi a lehátkami zdarma. Na streche hotela nudistická zóna.
Ubytovanie
Vkusne zariadené izby majú kúpeľňu/WC (fén), telefón, TV/sat., minibar, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu.
Stravovanie
Raňajky a večera formou bufetu.
Zábava
Denné i večerné animačné programy.
Pláž
Dlhá piesočná pláž Playa del Inglés je vzdialená cca 900 m, lehátka a slnečníky za poplatok. Na pláž možno dojsť 20minútovou prechádzkou cez piesočné duny Maspalomas vzdialené cca 300 m alebo možno bezplatne využiť hotelový autobus, ktorý jazdí na pláž niekoľkorát denne.
Šport
Zdarma stolný tenis a viacúčelové ihrisko, za poplatok 2 tenisové kurty a biliard. Golfové ihrisko Maspalomas cca 3 km od hotela.
Deti
Detské vodné atrakcie a vírivka, ihrisko, detská postieľka (na vyžiadanie, zdarma).
All inclusive
raňajky a večere formou bufetu obed formou menu ľahký snack (11.00-13.30, 15.30-17.00 hod) zmrzlina (12.00-17.00 hod) vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00-23.00 hod)
Platobné karty
VISA, EC/MC.
Odkaz
Http://www.ifahotels.com
Internet
Internetový kútik za poplatok.
Poznámka

Oficiálna trieda: ****

Maximálna obsadenosť
3 dospelí, 2 dospelí + 2 deti.
Informácie o lete
Odlet: 26. 5. 12:00
Návrat: 2. 6. 22:55
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Abora Catarina